Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

ISBN

From Wikipedia, the free encyclopedia

ISBN-ja ёshtё shenja dalluese e teksteve dhe librave me qëllim tё mos lejimit tё kopjimit dhe keqpërdorimit tё tyre.[1]

Burimi i të dhënave

  1. ^ LIGJIN PËR BOTIMIN E TEKSTEVE SHKOLLORE, MJETEVE MËSIMORE,LEKTYRËS SHKOLLORE DHE TË DOKUMENTACIONIT PEDAGOGJIK Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine

Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses. Wikipedia®is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (Study in China) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.
This article uses material from the Wikipedia article ISBN, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).