Buenos Aires nakeuh nang nanggroe Argentina.

Buenos Aires
Data ikeulim Buenos Aires (1961–1990)
BuleuenJanFebMarAprMeiJunJulAgtSepOktNovDesThôn
Suhu paléng manyang °C29.928.626.322.819.315.715.417.119.322.125.228.222.4
Suhu uroe-uroe °C24.523.421.317.614.411.211.012.314.417.220.323.017.55
Suhu paléng miyub °C19.618.916.913.310.47.77.68.310.012.715.418.113.2
Tingkat keunira ujeun mm119.0117.6133.197.073.662.666.369.873.3119.0108.6105.01.144,9
Rata-rata tertinggi °F85.883.579.37366.760.359.762.866.771.877.482.872.3
Keunira uroe-uroe °F76.174.170.363.757.952.251.854.157.96368.573.463.58
Rata-rata paléng miyub °F67.36662.455.950.745.945.746.95054.959.764.655.8
Tingkat keunira ujeun inci4.6854.635.243.8192.8982.4652.612.7482.8864.6854.2764.13445,075
Keunira uroe-uroe nyang meu'ujeun 99998678710109101
% kelembapan65707277767979747169686472.0
Keunira uroe-uroe nyang keunöng su'um tiep buleuen2702411891761741321431741892172522672.424
Ne data #1: Servicio Meteorológico Nacional[1]
Ne data #2: The Weather Network[2]
Buenos Aires

Ne