Rolle Eesti Nuku- ja Noorsooteatris
- Jälev – "Kalev@Jälev.Komm" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2001)
- Sammalhabe – "Naksitrallid" (lavastaja I. Eensalu, 2002)
- Fritz jt – "Hofmeister ehk LÄRM" (lavastaja K. Kaasik-Aaslav, 2002)
- Pikk Päkk "Päkapikutaja" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2002)
- Advokaat Hernes, vürst Sidrun, asekrahv Kirsike, mutt, hiired “Cipollino” (lavastaja E. Spriit, 2003)
- Psühholoog – "Ashes and Sand" (lavastaja A. Comyn, 2003)
- Francesco – "Sinine unistus" (lavastaja V. Keller, 2003)
- Pisipõnn – "Memme musi" (lavastaja R. Toots, 2004)
- Hunt – "Hunt ja seitse kitsetalle" (lavastaja V. Keller, 2004)
- Mõhk – "Nukitsamees" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2004)
- Trebla – "Timbu-Limbu ja lumemöldrid" (lavastaja A. Prosa, 2004)
- Mõmmik – "Mõmmik" (lavastaja A. Roosileht, 2005)
- Kingpool – "Jälle need naksitrallid" (lavastaja R. Toots, 2005)
- Tamino – "Võluflööt" (lavastaja V. Keller, 2005)
- Tippfarmer – "Kilplaste Klubi" (lavastaja V. Keller, 2006)
- Greg – "Romeo ja Julia" (lavastaja A.Dvinjaninov, 2006)
- Lepatriinu Peeter, Külmkapiputukas Heino, Päkapikk Jussi – "Lepatriinude jõulud" (lavastaja J.Põldma ja H.Ernits, 2006)
- Gunnar – "Kui mind ei oleks, oleks maailm teine" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2007)
- Aleksei – "Väga lihtne lugu" (lavastaja J. Ibragimov, 2007)
- Lasse – "Bullerby lapsed" (lavastaja V. Keller, 2007)
- Koer, lammas – "Vanamees ja emahunt" (lavastaja I. Šauoh, 2007)
- Lasse – "Bullerby jõulud" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2007)
- Aleksei – "Mängurid" (lavastaja J. Ibragimov, 2008)
- erinevad rollid – "Oskar ja Roosa Daam" (lavastaja J. Ibragimov, 2008)
- Näitleja "Nukumängu ABC" (lavastaja J. Ibragimov, 2008)
- Duremar – "Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused"(lavastaja J. Ibragimov, 2008)
- Jaanuar – "Kaksteist kuud" (lavastaja A. Dvinjaninov, 2008)
- erinevad direktorid läbi aegade "Otsast alates" (lavastaja R.Toots, 2009)
- tädi Rumpumpel ja laskur – "Väike Nõid" (lavastaja J. Ibragimov, 2009)
- Isa – "Vurr-vurr, vurrkann" (lavastaja H. Laas, 2010)
- Anti – "Klaabu" (lavastaja A. Roosileht, 2010)
- Professor – "Kalle Blomkvist ja Rasmus" (lavastaja V. Keller, 2010)
- Reku "Kaksteist kingitust jõuluvanale" (lavastaja T. Tõnisson, 2010)
- Näitleja – "Käed ja kindad" (lavastaja H. Laas, 2011)
- Rahvas – "Libahunt" (lavastaja N. Kuningas, 2011)
- Ärijuht – "Metamorfoos" (lavastaja M. Rajas, 2011)
- Oskar – "Karlson katusel" (lavastaja V. Keller, 2011)
- Paks nahkhiir – "Õhtusöök vampiiridega" (lavastaja A. Roosileht, 2012)
- Jõuluvana – "Jõuluvana ja põhjapõder" (lavastaja H. Toompere jun., 2012)
- Pierre Arronax – "20 000 ljööd vee all" (lavastaja V. Keller, 2013)
Rolle väljaspool Nukuteatrit
- Penti Tervo – “Novembri lõpp” (diplomilavastus, lavastaja Ingomar Vihmar, 2000)
- Dorn – “Kajakas” (diplomilavastus teatris Ugala, 2001)
- Gerald Popkiss – “Linnumaja” (teater Endla, 2001)
- Kusta – “Põrgupõhja uus vanapagan” (teater Endla, 2002)
- Manivalde – film "Malev" (Õ-Fraktsioon, 2004)
- Frankie (hääl) – animafilm "Haikala lugu" ("Shark Tale", DreamWorks, 2004)
- Sina – kuuldemäng "Mina lood" (Vikerraadios 2004–2008)
- Raudmiis – "Painaja" (Võru Teatriateljee, 2006)
- osaleja – "Reunioon" (Olematu Teater Baltoscandali raames, 2006)
- Andris – teleseriaal "Helena" (TV3, 2006)
- Limmo – "Limpa ja mereröövlid" (kontsert-etendus, 2007)
- Lancelot (hääl) – "Shrek 3" (2007)
- Henry-Faabian – "Õnne 13" (ETV, alates 2007)
- Vallavanem "Ernesaks ja Oamats" (2008)
- Eduard – film "Detsembrikuumus" (2008)
- Kobin "Umbes" (Võru Linnateater, Kanuti Gildi SAAL, 2009)
- Töökaaslane – lühifilm "Pihv" (Allfilm, 2009)
- Krahv Grigori Orlov – "Keisrinna hull ehk mees, kes rääkis tõtt" (Loomise teater, 2010)
- Hiiglane – "Krahv Dracula sügis" (Polygon teater, 2011)
- Mees (hääl) "Smurfid" (2011)
- Salliga piraat (hääl) Piraadid" (2012)
- Kõrs "Kelgukoerad" (2012–2013)
- Jänku (hääl) "Viis legendi" (DreamWorks, 2012–2013)
- Theodor Luts – "Heliose lapsed" (Aja teater, 2013)
- Ronin (hääl) "Epic" (DreamWorks, 2013)
- Paul "Nädal aega kolmekesi" (Vana Baskini teater, 2013)
Preemiaid
- Nukuteatri kolleegipreemia Rusikas Silmaauku ehk parim kõrvalosatäitja hooajal 2002–2003
- Nukuteatri kolleegipreemia Rusikas Silmaauku ehk parim kõrvalosatäitja hooajal 2006–2007
- Nukuteater kolleegipreemia Rusikas Silmaauku ehk parim kõrvalosatäitja hooajal 2008–2009
- Nukuteater kolleegipreemia Ladvaõun ehk parim meesnäitleja hooajal 2010–2011
- Nukuteatris kõige rohkem etendusi (243) mänginud meesnäitleja hooajal 2011–2012
Lavastusi
- "Miski ei kinnistu, täiuslikumalt" – A-Teatri projekt, lavastaja Anti Kobin koos Erni Kase ja Tarmo Tagametsaga, 2005
- "Võimalus" – Nuku ja Noorsooteatri Noortestuudio, lavastaja Anti Kobin, 2010
- "Võimalused" – Nuku- ja Noorsooteatri ning Vene teatri Noortestuudiote ühisprojekt, lavastajad Anti Kobin ja Artjom Garejev, 2011
- "Loomade farm" – Nuku- ja Noorsooteatri Noortestuudio, lavastaja Anti Kobin, 2012
- "Kevadine ärkamine" – Nuku- ja Noorsooteatris, lavastajad Anti Kobin ja Taavi Tõnisson, 2012
- "Külm on" – Nuku Noortestuudio, lavastaja Anti Kobin,, 2013
Viited
Välislingid
This article uses material from the Wikipedia Eesti article Anti Kobin, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply (view authors). Sisu on kasutatav litsentsi CC BY-SA 4.0 tingimustel, kui pole öeldud teisiti. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
®Wikipedia is a registered trademark of the Wiki Foundation, Inc. Wiki Eesti (DUHOCTRUNGQUOC.VN) is an independent company and has no affiliation with Wiki Foundation.