Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Rezultatet e kërkimit Hysamedin Feraj

Shqip editions of Wiki, an online encyclopedia

Faqja me titullin Hysamedin+Feraj nuk ekziston. Kontrollo rezultatet e kërkimit më poshtë për të parë nëse tema trajtohet nën një titull tjetër.

Nëse dëshironi të krijoni një artikull të ri, mund të përdorni Ndihmësin e Artikujve.

  • Hysamedin Feraj (Goden, 1962) është politolog, akademik dhe veprimtar politik i Lëvizjes Vetëvendosja. Akualisht është përgjegjës i Departamentit të Shkencave...
  • Thumbnail for Tahir Kolgjini
    shqipe e ribotua në Tiranë, më 1997, me një parathënje shkruar nga Dr. Hysamedin Feraj. Fjalët turkisht në Lahutën e Malësisë, "Shêjzat", Romë, Itali, 1962...

This article uses material from the Wikipedia article , which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors). Images, videos and audio are available under their respective licenses.
#Wikipedia® is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (duhoctrungquoc.vn) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.