Wiki Shqip 2023:
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Rezultatet e kërkimit

From Wikipedia, the free encyclopedia

Faqja me titullin Gianni+Infantino nuk ekziston. Kontrollo rezultatet e kërkimit më poshtë për të parë nëse tema trajtohet nën një titull tjetër.

Nëse dëshironi të krijoni një artikull të ri, mund të përdorni Ndihmësin e Artikujve.

  • Giovanni Vincenzo “GianniInfantino ka lindur me 23 Mars 1970. Ka dy kombësi Zvicerian dhe Italian. U zgjodh president i FIFA-s në vitin 2016. Ka lindur...
  • në Paris. Qendrën sot e ka në Cyrih, Zvicër. Presidenti i saj është Gianni Infantino. FIFA është përgjegjse e organizimit të FIFA Kupës së Botës. FIFA përfshin...
  • një deklaratë Presidentit të FIFA-s Sepp Blatter, kurse sot është Gianni Infantino, duke i kërkuar atij që të lejojë ekipin përfaqësues të Kosovës që...
  • Kampionatin Evropian. Në mars 2014, sekretari i përgjithshëm i UEFA-s Gianni Infantino deklaroi se një nga përfitimet e këtij turnamenti do të ishte ndihma...
  • qershor 1998 – 21 dhjetor 2015 Paraprirë nga João Havelange Pasuar nga Gianni Infantino Sekretar i përgjithshëm FIFA-së Në detyrë 1981–1998 Paraprirë nga Helmut...

Images, videos and audio are available under their respective licenses.
This article uses material from the Wikipedia article , which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).