Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Wiki:Pasqyra

From Wikipedia, the free encyclopedia

Të gjithë artikujt


Artikujt e ndarë në fusha të Wikipedia-së

Artikuj PërdoruesWikiFiguraStampa

Ndihme

Kategoritë
DiskutimDiskutimDiskutimDiskutimDiskutim DiskutimDiskutim
Ndihmë
Kërkimi Të drejta autori Pasqyra Redaktimi Artikulli Livadhi Fillestarëve Antarëve Kategoritë
redaktoni kutinë

Wiki: Ndihme

Përpunim tekstesh-|Bisedoni-|Kërko-|Kategori-|Rreth-|Të drejta autori-|Çfarë është një artikull-|Përpunim tekstesh-|Pasqyra-|Për Fillestarë-| Për Antarë-| Si redaktohet një faqe-|Livadhi-|

Wiki: Administrat

Administrata

Mirësevini-|AnkesaTë drejta autori-|Kuvendi-|Rregullat-|Promovimi-|Wikinët-|Korigjueshme nga të gjithë-|Ambasadat-|Pyetje e Përgjigje-|GNU Free Documentation License-|Shpërnjohjet e përgjithshme-|Artikuj të mbrojtur-| Administruesit-|Përshtypjet-|Liçenca GNU për Dokumentim të Lirë (1.1)-|

Egzon Kuqi (lindur me 15.03.1991 ne Gjakove) eshte sulmues që luan për kombetaren Shqiptare dhe për Real Madrid në nivel ekipor të rinjëve.

Wiki: Mjete teorike (funksione)

Është fjala për veprimet e mekanizmave të paraqitur figurativisht në faqet e Wikipedia-së, dhe efektet, zbatim i tyre e gjëra të ngjajshme.Stampa:WikifunksioneMarkim-|Treguesi-|Projekti i shteteve-|Artikulli cung perfekt-|Gjej ose rregullo një cung-|Lista e faqeve që duhen përkthyer-|Fjalori-|

Wiki: Tema aktuale (diskutime)

Është fjala për tema të ndryshme që dalin apo hynë në Wiki: Kuvendi si dhe tema tjera që kanë të bëjnë me çështje globale rreth projektit.Stampa:WikiaktualeLajmërime-|Emri i projektit-|Vota për grisje-|

Wiki: Te tjera

Stampa:Wikimirëmbajtja?Pyetje e Përgjigje-|?Lista e artikujve në hapësirën Wiki-|?Gris rregj-|?Mbroj rregj-|?Fjalorthi-|?Artikuj të dëshiruar-|?Elections-|?Bllokim rregj-|?Site support-|?Rruzull.net-|?Pikëpamje neutrale-|?Jep rregj-|

Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
This article uses material from the Wikipedia article Wiki:Pasqyra, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).

🔥 Top trends keywords Shqip Wiki:

Faqja kryesoreWolfgang Amadeus MozartIslandaSpeciale:KërkoGjuha shqipeLegjendaShqipëria gjatë Luftës së Parë BotëroreEposi i kreshnikëveQiprojaCarlo CollodiZbulimet e medha gjeografikePirro i EpiritShqipëriaBashkimi EvropianDita Evropiane e GjuhëveTokaSkënderbeuSistemi diellorLufta e Parë BotëroreAlfabeti shqipDokumentet e Gjuhes ShqipeTraktati i fshehtë i LondrësMarko PoloNarcisiPipi ÇorapegjataKosovaKarbohidratetFotosintezaBimëtNumri i thjeshtëEvropaLista e shteteve të EvropësGjeografia e IslandësPërrallaLuljaWiki:WikiProjekti Studenti&Wikipedia/14 Pikat e Presidentit WillsonKonferenca e Paqes në ParisDielliLuljeta Pula BeqiriKristofor KolombiSkeleti i njeriutKoncerti i fillimvitit i VjenësFerdinand MagelaniLigjiProteinaSiguria e të dhënaveKombëtarja shqiptare e futbollitGreqia e lashtëHamurabiGjeografia e ShqipërisëGjermaniaVirusiGegërishtjaGjeografiaRoma e lashtëHelena e TrojësTiranaQelizaHimni i FlamuritMitrush KuteliItaliaHënaIlirëtUEFA Liga e KombevePëremriDialektet e gjuhës shqipeLista e shteteveSistemi operativEgjipti i lashtëNjësia qendrore e përpunimitVeshjet popullore shqiptareNënë TerezaEmrat e bukur të AllahutDemokraciaRrotullimi i TokësJohan Volfgang GëteTë drejtat e fëmijëveHysamedin FerajJusuf el-Kardavi🡆 More