Wiki Shqip 2023: 28 Nëntori - Dita e Flamurit
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Wiki: Ndihmësi i Artikujve

Shqip editions of Wiki, an online encyclopedia

Mirë se vini te Ndihmësi i Artikujve!

Faleminderit për dëshirën tuaj për të kontribuar në Wikipedia!

Përpara se të nisni duhet të keni parasysh se shkrimi i një artikulli nga hiçi është një punë e vështirë për një fillestar. Për këtë arsye sugjerohet që fillimisht të shpenzoni pak kohë duke redaktuar e përmirësuar artikujt ekzistues për të mësuar bazat e redaktimit si dhe, pse jo, të ndërveproni me disa nga anëtarët aktualë për t'u bërë më lehtë pjesë e komunitetit.Përpara se të nisni duhet të keni parasysh se shkrimi i një artikulli nga hiçi është është një punë e vështirë për një fillestar. Për këtë arsye sugjerohet që fillimisht të shpenzoni pak kohë duke redaktuar e përmirësuar artikujt ekzistues për të mësuar bazat e redaktimit si dhe, pse jo, të ndërveproni me disa nga anëtarët aktualë për t'u bërë më lehtë pjesë e komunitetit. Një mundësi tjetër është dhe përkthimi i ndihmuar i artikujve. Përkthimi kryhet në mënyrë automatike, e vetmja gjë që duhet të bëni është të korrektoni e redaktoni gabimet e mundshme në sintaksë.Gnome-fs-executable.svg
Kini parasysh se mund të kërkoni ndihmë në çdo faqe duke shtypur mbi butonin me pikëpyetjen në cepin e poshtëm, djathtas.

If you do not understand Albanian, please ask for assistance here.

#Wikipedia® is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (Study in China) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.
This article uses material from the Wikipedia article Wiki:Ndihmësi i Artikujve, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors). Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.

🔥 Top trends keywords Shqip Wiki:

28 Nëntori - Dita e FlamuritFlamuri i ShqipërisëShpallja e Pavarësisë së ShqipërisëFaqja kryesoreSkënderbeuIsmail QemaliSpeciale:KërkoDita e ÇlirimitKampionati Botëror i FutbollitHimni i FlamuritShqipëriaAdem JashariShpallja e Pavarësisë së KosovësFituesit e Kampionatit Botëror në FutbollNëntori i dytëUruguajiKatariShpallja e Pavarësisë së Shqipërisë (Kuvendi)KameruniLidhja e PrizrenitIsa BoletiniDua LipaKosovaFlamuri i Kosovës2022 FIFA Kupa e BotësShqipëria e PavarurNjohja ndërkombëtare e KosovësZvicraCristiano RonaldoNaim FrashëriIsmail KadareMasonëtAlfabeti shqipBraziliPortugaliaLiljana CinguMitrush Kuteli2018 FIFA Kupa e Botës100-Vjet PavarësiKoreja e JugutShqiponja dykrenareUshtria Çlirimtare e KosovësDita e Flamurit (Shqipëri)Lionel MessiKalaja e KrujësEmrat e bukur të AllahutGjermaniaShpella e piratëve (roman)Shqipëria e MadheQelizaGanaKombëtarja braziliane e futbollitGjuha shqipeKongresi i ManastiritKështjella (Ismail Kadare)Marigo PozioLufta e Dytë BotëroreHIV/AIDSShqiponjaFlamuriKoreja e VeriutEvropaTiranaSerbiaNënë TerezaVeshjet popullore shqiptareFutbolliNeymarShtetet e Bashkuara të AmerikësHistoria e ShqipërisëLufta e Parë BotëroreNënshkruesit e Deklaratës së Pavarësisë së ShqipërisëShtetet anëtare të OKB-sëKontinentetPetro MarkoBashkimi EvropianPëremriMigjeniShqiperia etnike🡆 More