Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Udhëheqës të shteteve në vitin 1996 janë të radhitur sipas kontinenteve dhe pastaj në kontinente janë të radhitura shtetet sipas shkronjës.

Afrikë

Amerika e Jugut

Amerika e Veriut

Australia dhe Oqeania

Azi

Europë

Liderët Botërorë

Referimet

This article uses material from the Wikipedia article Udhëheqës të shteteve në vitin 1996, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors). Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
#Wikipedia® is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (duhoctrungquoc.vn) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.