Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Kategoria:Faqe për grisje

Shqip editions of Wiki, an online encyclopedia

Këto faqe janë propozuar për tu grisur. Duhen shqyrtuar nëse mund të grisen pa patur nevojë për bisedime apo votime.

Mundohuni të shpëtoni sa më shumë faqe pasi çdo informacion i rëndësishëm vlen të ruhet.

Për kandidimin e një artikulli për grisje, përdorni stampën {{Grise}} te faqja e tij e diskutimit. Menjëherë pas fjalës "Grise" vendosni një vijë të drejtë | dhe arsyen pse mendoni se artikulli në fjalë duhet grisur.

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 5 këto nën-kategori, nga 5 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

Media në kategorinë "Faqe për grisje"

Kjo kategori ka 22 skedarë nga gjithsej 22.

#Wikipedia® is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (Study in China) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.
This article uses material from the Wikipedia article Kategoria:Faqe për grisje, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors). Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.