Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Gusht 2006

From Wikipedia, the free encyclopedia


Stampa:Kryefaqe Kalendari gusht 2006

Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme

Artikulli kryesor: Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: Ngjarjet e tanishme

Lajmet dhe ngjarjet e muajit: Gusht 2006

Lajmet dhe ngjarjet më të rëndësishme të zhvilluara në Gusht 2006 gjenden të detajuara në faqet speciale të mëposhtme:

Përmbledhje e e shkurtër lajmesh

Për më shumë informacione: kliko këtu...


Lidhje të jashtme

Shiko edhe

Kalendari i ngjarjeve
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2006
JanarPrillKorrikTetor
ShkurtMajGushtNëntor
MarsQershorShtatorDhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2005
JanarPrillKorrikTetor
ShkurtMajGushtNëntor
MarsQershorShtatorDhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2004
JanarPrillKorrikTetor
ShkurtMajGushtNëntor
MarsQershorShtatorDhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2003
JanarPrillKorrikTetor
ShkurtMajGushtNëntor
MarsQershorShtatorDhjetor

Referime

  1. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 14 tetor 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 30 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 26 shtator 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  4. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 28 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
This article uses material from the Wikipedia article Gusht 2006, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).