Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

Ema Andrea u lind më 18 gusht 1971. Aktore në teatër dhe pedagoge në Akademinë e Arteve.

Ka disa interpretime në teatër dhe film si :

Por gjithashtu është dubluese telenovelash në Top Channel si :


This article uses material from the Wikipedia article Ema Andrea, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors). Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
#Wikipedia® is a registered trademark of the Wikimedia Foundation, Inc. Wiki (duhoctrungquoc.vn) is an independent company and has no affiliation with Wikimedia Foundation.