Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English
Ditët historike
Dhjetori · Janari · Shkurti
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Ngjarje

Lindje

Vdekje

Festa dhe përvjetore

Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
This article uses material from the Wikipedia article 21 janar, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).