Wiki Shqip 2023: Faqja kryesore
SQWiki Tiếng ViệtWiki English

1 janari është dita e parë e Kalendarit Gregorian dhe mbeten 364 ditë deri fundi i vitit.

Ditët historike
Dhjetori · Janari · Shkurti
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ngjarje

Lindje

Vdekje

Festa dhe përvjetore

Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës CC BY-SA 3.0 nëse nuk shënohet ndryshe. Images, videos and audio are available under their respective licenses.
This article uses material from the Wikipedia article 1 janar, which is released under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license ("CC BY-SA 3.0"); additional terms may apply. (view authors).