Wiki Shqip 2022: Speciale:Kërko
SQVietnameseEnglish
Ditët historike
Dhjetori · Janari · Shkurti
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Ngjarje

 
Banorë të Burundit.

Lindje

Vdekje

Festa dhe përvjetore

  • Togo - Ditë i lirit